Datum: 06. 12. 2023     
   
*Hračky pro novorozeně a dítě do 1 roku.


Vydáno dne 29. 06. 2005 (22668 přečtení)

Něco málo o hračkách.Ze začátku si miminko vystačí s něčím barevným na koukání. Vhodný je třeba kolotoč nad postýlku nebo hrazdička se zavěšenými hračkami a na kočárek třeba chrastící řetěz. Děti se rády dívají i na plyšáky s milými výrazy. Časem přibudou chrastítka či kousátka, prostě všechno co může miminko držet v ruce a zkoumat pusinkou. Nejlepší jsou různé tvary a materiály, aby se dítě naučilo rozlišovat třeba tvrdé a měkké, kulaté a hranaté atd. Také omyvatelná bnarevná leporela s jednoduchými obrázky, která může miminko žužlat nebo si vzít do vany. Pokud věříte, že svému dítku uděláte největší radost značkovou hračkou za několik tisíc, tak vězte, že v tomto věku dítě nejvíce zaujme třeba nádobí v kuchyni, různé krabičky, papíry, PET lahve a podobný „odpad“. Nicméně jsou vhodné různé zvukové hračky, kostičky či kelímky na stavění, tvary na vkládání, balónky, prostě všechno co rozvíjí vnímání a šikovnost dítěte. Berte to tak, že v tomto věku je dítě málo náročné na složité a drahé hračky, takže peníze, které na hračkách ušetříte v prvním roce, můžete utratit jindy. Nebojte se, že až přijde dítě do věku, kdy bude vyžadovat hračky z reklam nebo podle svých spolužáků a kamarádů, nenastane ve Vaší peněžence pěkný průvan. A stejně se Vám doma budou kupit dárky od babiček, dědečků, tetiček a strýčků ..................

Autor:Karin
( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář )


Katalog
náhodný výběr

Značkový outlet on line
Značkový outlet on line za nízké ceny.Spolupráce
Zaujaly Vás naše stránky a rádi byste sami přispěli k jejich rozšíření nějakým článkem? Chybí zde vaše hřiště? Chcete přidat svůj vyzkoušený recept? Nebo máte tip na akci či výlet?
Klikněte zde

Anketa
Co říkáte na bankovní poplatky u vaší banky?

Jsou nepřiměřeně vysoké
2945 (2945 hl.)
Jsou přiměřené
2252 (2252 hl.)
Mám banku bez poplatků
2358 (2358 hl.)
Nemám účet v žádné bance
2242 (2242 hl.)

Celkem hlasovalo: 9797Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.
(c) 2004-2018 Kateřina Šauerová     ISSN 1801-6081
Vydavatel si vyhrazuje veškerá práva k obsahu těchto stránek.
Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je, bez předchozího písemného souhlasu vydavatele, výslovně zakázáno.
Informace publikované na těchto stránkách jsou pouze informativního charakteru. Pokud máte jakékoli zdravotní komplikace, obraťte se na svého lékaře.
Kontaktovat nás můžete mailem na adrese mimino zavinac ds-soft.info nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
RSS kanál.