Datum: 15. 04. 2024     
   
*Kojící polštář


Vydáno dne 28. 12. 2005 (20337 přečtení)

K čemu se dá využít.Kojící polštář je válec ve tvaru podkovy naplněný kuličkami nebo dutým vláknem. Můžete ho využít již v těhotenství, abyste si v poloze vleže podepřely bříško a ulevily tak zádům.
Po porodu při kojení Vám pomůže vytvořit tu nejlepší polohu pro Vás i pro miminko. Pomůže zmírnit bolesti zad, které vznikají při dlouhém kojení, kdy je Vaše tělo dlouhou dobu v jedné strnulé pozici. S pomocí kojícího polštáře můžete vytvořit více poloh nebo kojit dvojčátka.
Samozřejmě nic nebrání tomu, používat kojící polštář i když miminko nečekáte nebo, když jste s kojením již dávno skončily. Tomu, kdo si rád pohoví, kojící polštář pomůže. I leckterý tatínek ho rád využije.
Může se na druhou stranu stát i to, že Vám polštář nebude z nějakého důvodu vyhovovat. Kupte proto co možná nejkvalitnější a u spolehlivé firmy, abyste neměly potíže s vrácením zboží. Ceny se pohybují cca od 300,- (méně kvalitní nebo z druhé ruky) do 1.000,-Kč.
Šikovné maminky si ho jistě zvládnou ušít samy. Jako náplň by se dal určitě použít i drcený molitan.

Autor:Katka
( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář )


Katalog
náhodný výběr


SCRAPBOOK
Netradiční fotoalba a přáníčka.Spolupráce
Zaujaly Vás naše stránky a rádi byste sami přispěli k jejich rozšíření nějakým článkem? Chybí zde vaše hřiště? Chcete přidat svůj vyzkoušený recept? Nebo máte tip na akci či výlet?
Klikněte zde

Anketa
Co říkáte na bankovní poplatky u vaší banky?

Jsou nepřiměřeně vysoké
2955 (2955 hl.)
Jsou přiměřené
2266 (2266 hl.)
Mám banku bez poplatků
2369 (2369 hl.)
Nemám účet v žádné bance
2255 (2255 hl.)

Celkem hlasovalo: 9845Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.
(c) 2004-2018 Kateřina Šauerová     ISSN 1801-6081
Vydavatel si vyhrazuje veškerá práva k obsahu těchto stránek.
Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je, bez předchozího písemného souhlasu vydavatele, výslovně zakázáno.
Informace publikované na těchto stránkách jsou pouze informativního charakteru. Pokud máte jakékoli zdravotní komplikace, obraťte se na svého lékaře.
Kontaktovat nás můžete mailem na adrese mimino zavinac ds-soft.info nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
RSS kanál.